100% שביעות רצון

דשא סינטטי הולנדי איכותי 

שואפים לניצחון? אנחנו ניתן לכם את הבסיס הטוב ביותר!

  דשא סינטטי או טבעי?

  פעמים רבות אנו מקבלים שיחות מאנשים שמעוניינים להחליף את הדשא הטבעי שבביתם לדשא סינטטי איכותי אבל אז הם טוענים שבן/בת הזוג שלהם  מתנגד/ת נחרצות לדשא סינטטי. אפשר להבין כמובן, כי לכולנו יש איזו פנטזיה על בית יפה עם גינה ובה ילדים משחקים על דשא מושלם ונעים למגע עם הריח הכל כך מוכר של דשא לאחר כיסוח או ריח הרעננות שלאחר הגשם. אבל מדשאות מושלמות יש בארמונות ורסאי או במתחמי הגולף בלאס וגאס. בגינות שלנו בישראל נדיר למצוא כאלו, והסיבות לכך מתחילות בהבדלי הטמפרטורות בין העונות בארץ שגורמים לכך שהדשא נראה חולה בחורף, צבעו בהיר מאד ובין סיביו היבשים גדלים קוצים קטנים ומטרידים. בנוסף, הדשא הטבעי רגיש לשימוש מסיבי ואם משחקים עליו יותר משעה ביום הוא נהרס ומתחילים להופיע אזורים של אדמה. כמו כן, אסור להשאיר עליו חפצים כדוגמת כיסאות ושולחנות, טרמפולינה, כדורי משחק וכד'  ליותר משעה שעתיים. ברוב הגינות מקפידים על כלל זה למשך תקופה מסוימת ואז מתחילים לזלזל והתוצאה נראית בדשא מהר מאוד. הדשא הטבעי צורך כמות מסוימת של שמש ואור בנוסף על מים ואדמה בריאה ואוורירית, אך ברוב הגינות העצים והצמחים מסתירים את השמש ושורשיהם משתלטים על אזור המדשאה שמתחילה להיחלש ולהתקרח. הדשא הטבעי מזמין לגינה ציפורים, חרקים, נמלים, פרעושים ואפילו נחשים. וזאת לפני שדיברנו על הכתמים שנוצרים עליו משתן של בעלי חיים. ולבסוף חייבים להזכיר את העבודה הקשה והבלתי פוסקת בלהשקות, לדשן, לכסח, לפנות חפצים, לאוורר את האדמה ולהנחיל משטר קשוח לבני המשפחה לשמור על כללי הגינה, שגורמת לבעלי הבית להרים ידיים! ועדיין לא דיברנו על העלות הכספית הכרוכה בכך.

  לדשא הסינטטי האיכותי יתרונות רבים לעומת הדשא הטבעי

  כאשר הדשא הסינטטי איכותי, הוא מספק יתרונות רבים לעומת הדשא הטבעי.

  • למרות העלות היקרה יותר של הדשא הסינטטי לעומת הטבעי, עלות התחזוקה שלו הינה אפסית. בהשוואה לעלות התקנת ותחזוקת הדשא הטבעי לטווח הארוך, החיסכון הכספי הוא גדול ומשתלם!
  • למרות שהדשא הסינטטי מתחמם יותר מהטבעי, זה קורה רק בצהרי היום בקיץ, בשעות שגם ככה לא יוצאים הרבה החוצה. כשמתקרר קצת, גם הדשא מתקרר, הוא לא אוגר חום. גם דק או ריצוף מתחממים ואף יותר מדשא סינטטי.
  • דשאים סיניים זולים יחזיקו מעמד כ 5 שנים ודשא איכותי כדוגמת ההולנדי יחזיק כ 12 שנה.
  • הדשא הסינטטי נראה טוב בכל עונות השנה. הוא נעים ומזמין לשימוש הרבה יותר מהטבעי. כשיש מדשאה סינטטית בגינה משתמשים בה הרבה יותר.
  • התחזוקה פשוטה ומסתכמת בניקיון העלים ע"י מפוח או מגרפת פלסטיק.
  • ניתן להשאיר חפצים על הדשא ובפשטות – הדשא עובד בשבילנו ולא אנחנו בשבילו.
  • בדשא הסינטטי ההולנדי הנראות נשארת יפה למשך שנים רבות.
  • הדשא הסינטטי אינו משמש בסיס לחרקים שונים.
  • לאור המחקר והפיתוח בשנים האחרונות, החומרים בהם משתמשים לייצור סיבי ומערכות הדשא הסינטטי האיכותי הופכים ליותר ויותר ידידותיים לסביבה.

   

  הדשא הסינטטי האיכותי של חברת גרין ספורט סיסטם בע"מ

  לסיכומו של עניין, כל עוד אנחנו לא דיירי ארמון ורסאי, האלטרנטיבה הפרקטית של מדשאה מדשא סינטטי, ועדיף שיהיה דשא סינטטי איכותי כדוגמת ההולנדי שאנו מייבאים מחברת EDELGRASS, היא טובה ומשתלמת יותר.

   

  רוצים שהדשא שלכם יהיה תמיד ירוק?

  תשאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


   מאמרים נוספים בנושא

   קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל