100% שביעות רצון

דשא סינטטי הולנדי איכותי 

שואפים לניצחון? אנחנו ניתן לכם את הבסיס הטוב ביותר!

  משטחי דשא

  משטחי דשא סינתטי הפכו לנפוצים ביותר במגרשי ספורט ובמקומות ציבוריים. משטחים אלה פותרים את הצורך בהשקיה, גיזום, גינון ודישון .

  כיום, כשמצוקת המים במדינה גוברת , הצורך במשטחים אלו הולך וגדל. ניתן להטביע על משטחי דשא לוגו של קבוצה או חברה בלי צורך לגזום את הכיתוב.

  בבתי מלון וגני אירועים, משטחי דשא משווים למקום מראה ירוק, פסטורלי וטבעי. הדשא משתלב עם הצמחייה הטבעית שלהם ונשאר ירוק ואחיד כל השנה.

  גם במשרדים ומבני ציבור קיימים משטחי דשא סינתטי היוצרים הרגשה ביתית וחמה יותר על רקע הבטון התעשייתי.

  בתוך הבניינים, ניתן בקלות להניח משטחי דשא על ריצוף, בטון, פרקט ועוד.

  במקומות ציבוריים, ניתן לשמש דוגמא ולחסוך בהשקיה ועדיין לשמור על חזית מטופחת של העיר כולל עיריות, מתנ"סים, כיכרות, איי תנועה ועוד.

  משטחי דשא נראים כמו דשא טבעי: הם ירוקים ורכים למגע ואין בהם מהמורות או עשבים שוטים.

  במקומות כמו גני שעשועים או גני ילדים, חשיבות הדשא היא רבה לא רק לנוי אלא גם לביטחון הילדים. הציפוי העליון של הדשא מהווה שכבת בלימה נעימה כאשר נופלים עליו.

  יתרונותיו של הדשא הסינטטי

  גם בבתים פרטיים משטחי דשא חוסכים את עלויות ההשקיה ואת הזמן והמשאבים הנחוצים לטיפוח הדשא. הילדים יכולים להתרוצץ על הדשא בצורה חופשית ובטיחותית, חיות המחמד אינן חופרות בו, מזיקים לא נמשכים אליו והוא אינו גורם לאלרגיה.

  קל לנקות את המשטחים בעזרת שואב, מטאטא כביש או מפוח אוויר והם אינם צוברים בוץ בחורף. מחירם של משטחי דשא נקבע לפי איכותם, גובה הסיבים שלהם, צפיפות הסיבים, הגנה מחומרים דליקים , הגנה מקרני UV ועוד.

  חשוב לערוך סקר שוק בין החברות ולא להתפתות למחירים זולים. דשא סינטטי איכותי אינו זול אך מהווה השקעה משתלמת לטווח הארוך. השקעה זו מחזירה את עצמה בשל החיסכון בהשקיה ובטיפול אותם דורש דשא טבעי.

  משטחי דשא בחברת גרין ספורט

  חברה מעולה בתחום הדשא הסינתטי היא "גרין ספורט סיסטם בע"מ". חברה זו מייבאת באופן בלעדי משטחי דשא של חברת Edel Grass ההולנדית בעלת הדשא האיכותי ביותר בעולם.

  מוצרי החברה קיבלו את התקן הגבוה ביותר של פיפ"א העולמית: שני כוכבים. חברת "גרין ספורט" מתקינה דשא סינתטי במגרשי כדורגל, בתי מלון, גני אירועים, מבני ציבור, בריכות, מרכזי עסקים, מגרשי משחקים ועוד.

  הדשא עמיד לשנים רבות ונותר אחיד וירוק במראהו. החברה מתקינה את הדשא בצורה מקצועית ומעניקה אחריות יצרן של בין חמש לשמונה שנים.

   

  רוצים שהדשא שלכם יהיה תמיד ירוק?

  תשאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


   מאמרים נוספים בנושא

   קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל