100% שביעות רצון

דשא סינטטי הולנדי איכותי 

שואפים לניצחון? אנחנו ניתן לכם את הבסיס הטוב ביותר!

  מרבדי דשא

  כללי על מרבדי דשא

  עלותם של מרבדי דשא סינטטי נקבעת לפי מחיר מינימום למ"ר. בחלק מהחברות מחיר הדשא כולל הובלה ופריקה באמצעות מנוף עד למקום השתילה. מרבדי דשא מלאכותי עשויים מפוליאתילן סיבי ומחומר סינטטי מבודד שנקראה פוליפרופילן.

  את מרבדי הדשא פורשים על גבי משטח מנוקה עם הסיבים לאותו כיוון. את שולי הדשא חותכים ואם מחברים בין מרבדי דשא צריך לעשות זאת בצורה מדויקת שלא תותיר סימן.

  לאחר שמכינים את כל החיבורים בין המרבדים מדביקים אותם זה לזה בדבק מיוחד.

  ההתקנה צריכה להיות מקצועית ונקייה למראה דשא טבעי ואחיד. מרבדי דשא סינטטי עמידים לאורך זמן, לא מצהיבים וניתן לדרוך ולרוץ עליהם ללא הגבלה. דשא סינטטי ידידותי לסביבה משום שהוא חוסך את השימוש במי השקיה ואינו צורך חומרי הדברה או כיסוח במכסחת דשא הצורכת דלק. הדשא קל לניקוי וניתן לעשות זאת באמצעות צינור מים, מפוח אוויר או מטאטא כביש. הוא לא מתלכלך בבוץ בחורף ולא מושך חיות בית לחפור בו.

  מרבדי דשא ניתנים להתקנה במשטחים רבים כמו מרפסות, גינות , גגות. הם מעולים למקומות כמו בתי מלון, גני ארועים, גני שעשועים, גני ילדים, בריכות, מגרשי ספורט ועוד.

  במקומות אלו מרבדי דשא חוסכים את העלויות העצומות של ההשקיה והתחזוקה ונותרים יפים וירוקים כל העת. התקנת הדשא נעשית במהירות וביעילות ולא מעכבת את התפתחות המקום.

  מחירם של מרבדי דשא נקבע לפי איכות הדשא, צפיפות הסיבים הנבדקת באמצעות שקילה המרבדים, גובה הסיבים, הגנה מקרני UV ועוד.

  השקעה בדשא מלאכותי היא למשך שנים ולא כרוכה בעלויות אחזקה של דשא רגיל שהן: השקיה רגילה או ממוחשבת, דישון, טיפול במזיקים, גיזום וגינון.

  ההשקעה הראשונית בדשא המלאכותי מתכסה עד מהרה לעומת הוצאות הדשא הטבעי. מסיבה זו כדאי להשקיע בדשא איכותי שיחזיק שנים ויגיע עם אחריות יצרן.

  מרבדי דשא בחברת גרין ספורט סיסטם

  דשא כזה ניתן למצוא בחברת "גרין ספורט סיסטם בע"מ",חברה מקצועית ואמינה המספקת מרבדי דשא איכותי, צפוף ובעל חזות טבעית.

  חברת "גרין ספורט" היא היבואנית הבלעדית של יצרנית הדשא Edel Grass, חברה הולנדית מובילה בתחום.

  הדשא של חברה זו הותקן במשרדיה הראשיים של פיפ"א בציריך ובמגרשי ספורט מפורסמים בעולם.

  תו התקן של החברה הוא הגבוה ביותר: שני כוכבי פיפ"א עולמית .

  "חברת גרין ספורט" מתקינה דשא מלאכותי במגרשי ספורט, בבתי מלון, בגני שעשועים, באתרי נוף וגנים, בבתים פרטיים ועוד ומעניקה ללקוחותיה הפרטיים והעסקיים אחריות יצרן.

  רוצים שהדשא שלכם יהיה תמיד ירוק?

  תשאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


   מאמרים נוספים בנושא

   קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל