100% שביעות רצון

דשא סינטטי הולנדי איכותי 

שואפים לניצחון? אנחנו ניתן לכם את הבסיס הטוב ביותר!

  הצעת מחיר דשא

  כשלקוח מבקש הצעת מחיר לדשא סינטטי צריך לבדוק מה היא כוללת. האם הצעת מחיר דשא סינתטי כוללת את עלות הדשא בלבד או גם את עבודת השתילה שנעשית על ידי החברה.

  התקנה מקצועית של חברה מקנה אחריות של מספר שנים למוצר. שלבי התקנת הדשא הם רבים וכוללים הכנת המשטח לשתילה, הוספת מצע חול מיוחד בעזרת מכונה מיוחדת, פריסת יריעה מיוחדת לשמירה על הדשא, פריסת הדשא הסינתטי וחיתוך להתאמה למשטח במקרב הצורך, הדבקת חיבורי יריעות הדשא עם דבק מיוחד והידוקם , פיזור חול מיוחד ששומר על הדשא ונותן לו משקל ולסיום הברשת הדשא במכונה.

  דשא סינטטי כללי

  דשא סינטיטי מגיע בסוגים ואיכויות שונות לכן הצעת מחיר דשא תלויה במרכיבים השונים. ישנם יריעות דשא עם סיב מתפצל, סיב אחיד ועוד.

  לדשא ישנם סוגי מילוי שונים כמו עם חול, עם גומי וחול , ללא מילוי. דשא סינטטי מגיע בגבהים ובצבעים שונים וחשוב לרכוש את הדשא בהתאם למטרת השימוש והמיקום: האם הדשא מיועד לגינה בבית פרטי, לגג, למרפסת. ישנם משטחי דשא שנועדו לשדרוג גינה פשוטה ואחרים לגינות יוקרה. במקרה של שטחים ציבוריים חשוב לדעת אם הדשא מיועד לפארק שעשועים ולבלימת נפילות של ילדים או לנוי באזור בריכה למשל .

  הצעת מחיר דשא תלויה בטיב החומרים המשמשים להתקנת הדשא כמו גומי, חול סיליקט, יריעות פי.וי.סי ועוד. היא תלויה ברמה המקצועית של המתקינים והחברה ובשנות האחריות שהחברה נותנת. הצעת מחיר דשא סינטטי איכותי כוללת דשא שנראה אמיתי, נעים ורך למגע, מותאם לאקלים הישראלי ובעל הגנה מקרני UV , ללא צורך בתחזוקה וקל לניקוי.

  הצעת מחיר בחברת גרין ספורט סיסטם בע"מ

  בכדי לקבל הצעת מחיר דשא הכוללת דשא איכותי ביותר והתקנה מקצועית, מומלץ לפנות לחברת "גרין ספורט סיסטם בע"מ". חברה זו מייבאת באופן בלעדי דשא סינתטי מתוצרת Edel Grass ההולנדית, המובילה בתחום הדשא הסינתטי בעולם.

  הצעת מחיר דשא של חברת "גרין ספורט" כוללת דשא שנשאר ירוק כל השנה, נעים למגע ועמיד למשך שנים. החברה מספקת דשא מתאים לאזורי צל ואזורים בהם דשא טבעי לא גודל. הדשא של "גרין ספורט" משתלב נפלא עם צמחיית הגן, מנקז מים באופן מהיר ולא מגביל בשימוש או דריכה.

  החברה מתקינה את משטחי הדשא בבתים פרטיים, בבתי מלון, גני אירועים, מגרשי ספורט, מגרשי משחקים ועוד. הצעת מחיר דשא בחברת גרין ספורט כוללת התקנה מקצועית ואמינה שתוריד מכם את הצורך בהתמודדות עם ההתקנה ואחריות יצרן מלאה.

  רוצים שהדשא שלכם יהיה תמיד ירוק?

  תשאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


   מאמרים נוספים בנושא

   קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל