100% שביעות רצון

דשא סינטטי הולנדי איכותי 

שואפים לניצחון? אנחנו ניתן לכם את הבסיס הטוב ביותר!

  כללי על דשא סינתטי

  דשא סינתטי צובר פופולאריות בשנים האחרונות בשל היותו חסכוני במים וידידותי לסביבה. דשא סינתטי לא צריך לכסח ובכך נחסכת עלות החשמל והבנזין של המכסחת ועלות המכסחת עצמה.

  כמו כן לא צריך להשתמש בכימיקלים כמו קוטלי חרקים וחומרי דישון וניתן למחזרו. גורמים אלו עוזרים להפחית את הזיהום ותורמים לאיכות הסביבה.

  החיסכון של דשא סינטטי בהשקיה הוא עצום ומגיע לסביבות 500 מ"ק בשנה. במשק המים הירוד של ישראל יש לכך יתרון רב. במשטחים גדולים, היתרון הזה עוד גובר שכן משטחי דשא אלו דורשים תחזוקה והשקיה רבים.

  יתרונותיו של דשא סינתטי

  דשא סינתטי איכותי עמיד בפני קרני UV ומוגן מפני חומרים מתלקחים. קל לנקות אותו וניתן לעשות זאת באמצעים שונים כמו צינור מים, מטאטא כביש, מפוח.

  המראה של הדשא אחיד , ללא בקעים או עשבים שוטים והוא ירוק כל השנה. הדשא נעים למגע וניתן לרוץ ולדרוך עליו ללא הגבלה. היתרונות של דשא סינתטי הם רבים וכיום הוא מיוצר בטכנולוגיות מתקדמות המעניקות לו מראה גמיש ונעים ועמידות לארוך שנים. ניתן לבחור דשא סינתטי בהתאם לצרכים ולמיקום.

  צריך לבדוק אם הוא משמש בעיקר למשחק ואז חשובה בלימת הנפילות או שהוא לצרכי נוי וצריך להשתלב יפה עם צמחיית הגינה. חשוב לבחור גובה סיב מתאים ואת צפיפות הסיבים המתאימה.

  דשא סינתטי מתאים למשטחים רבים ולכן יכול להיות ממוקם במרפסת,בגג, בגינה, על ריצוף, בטון ועוד. הדשא מתאים גם למקומות ציבוריים כמו גני אירועים, בתי- מלון, בריכות, פארקי שעשועים, בריכות ועוד. דשא סינתטי ברמה גבוהה הוא בעל תו תקן של פיפ"א והוא מתאים למגרשי כדורגל, לעומת דשא פחות איכותי המתאים לכיכרות.

  דשא סינתטי בחברת גרין ספורט סיסטם בע"מ

  כשרוכשים דשא סינתטי צריך לבדוק את החברות בשוק ולערוך השוואה בניהן. התפשרות על איכות הדשא והתפתות למחיר זול יותר יכולים להוביל לעוגמת נפש בשל הצורך בתיקון או החלפת הדשא.

  חברה איכותית ואמינה לרכישת דשא סינתטי היא "גרין ספורט סיסטם בע"מ". חברה זו מייבאת באופן בלעדי דשא איכותי שלחברת Edel Grass ההולנדית שהיא החברה המובילה בעולם בתחום.

  דשא זה הוא צפוף ובעל מראה טבעי. דשא זה קיבל את תקן פיפ"א העולמית הגבוה ביותר שהוא שני כוכבים. חברת "גרין ספורט" מתקינה את הדשא הסינתטי במבנים ציבוריים, בתי מלון, גני משחקים, מגרשי כדורגל וקט רגל, בתים פרטיים ועוד. קנייה מחברת "גרין ספורט" מבטיחה איכות ללא פשרות . החברה אף מעניקה אחריות יצרן של חמש עד שמונה שנים.

  רוצים שהדשא שלכם יהיה תמיד ירוק?

  תשאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


   מאמרים נוספים בנושא

   קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל