100% שביעות רצון

דשא סינטטי הולנדי איכותי 

שואפים לניצחון? אנחנו ניתן לכם את הבסיס הטוב ביותר!

  דשא סינטטי ישירות מהיבואן

  ללא פערי תיווך

  האם אתם מעוניינים להתקין וליהנות ממשטחי דשא ירוקים ונעימים כל השנה בחצר הבית, במרפסת או בכל מקום אחר? האם חשובה לכם איכות משטחי הדשא ואתם מחפשים דשא סיננטי מהיבואן במחירים נוחים ומשתלמים? ובכן, כדאי לכם לרכוש דשא סינטטי מחברת גרין ספורט סיסטם, החברה המובילה בארץ והנציגה הבלעדית של החברה ההולנדית EDEL GRASS, יצרנית הדשא הסינטטי הטובה בעולם.

  תו תקן ועמידות גבוהה

  אנו, בחברת גרין ספורט סיסטם מציעים לכם דשא סיננטי מהיבואן ללא פערי תיווך ואתם נהנים מדשא סינטטי ברמה הגבוהה ביותר המתאים למזג האוויר הישראלי. כל משטחי הדשא הסינטטי שאנו משווקים עומדים בתו התקן האירופי המחמיר ותוכלו לקבל אצלנו ייעוץ בבחירת משטחי הדשא המתאימים והנכונים ביותר עבורכם.

  כדאי לדעת כי משטחי הדשא שאנו משווקים מתוצרת החברה ההולנדית מאושרים גם על ידי איגודי הכדורגל המובילים – פיפ"א ואופ"א ואנו מציעים צוות התקנה מקצועי ומנוסה העובר הכשרות מקצועיות. אגב, ברכישת משטחי דשא סיננטי מהיבואן אתם זוכים אצלנו לאחריות של היצרן לתקופה של 8 שנים ובנוסף תיהנו מ- 8 שנות אחריות על ההתקנה שנבצע עבורכם.

  איכות מעולה

  משטחי הדשא הסינטטי שאנו מייבאים ומשווקים מעולים ומבטיחים לכם עמידות גבוהה בפני פגעי מזג האוויר. כל המשטחים שלו שומרים על המראה הטרי והרענן לאורך שנים ארוכות והם עומדים בתקנים המחמירים בנוגע לפליטת חומרים רעילים והם רכים למגע ועמידים בפני אש. הנכם מוזמנים לקבל מידע נוסף ולהבין מדוע כדאי לרכוש משטחי דשא רק בחברת גרין ספורט סיסטם וכמובן ליהנות ממחירי דשא סינטטי משתלמים ללא פערי תיווך.

  גרין ספורט סיסטם – מהיבואן לצרכן ללא פערי תיווך

  אם גם אתם רוצים ליהנות ממשטחי דשא סיננטי מהיבואן המוביל בארץ במחירים נוחים וללא פערי תיווך מיותרים הנכם מוזמנים להכיר את חברת גרין ספורט סיסטם. החברה היא הנציגה הבלעדית בישראל של החברה ההולנדית המובילה בתחומה – חברת EDEL GRASS. בנוסף למחירים האטרקטיביים והשירות המקצועי והאדיב אתם זוכים לקבל 8 שנות אחריות במסגרת אחריות יצרן ואנו מציעים לכם צוות התקנה מקצועי ומנוסה וכך תקבלו גם 8 שנות אחריות נוספות על ההתקנה.

  גרין ספורט סיסטם מובילה את הענף ומציעה עבורכם ניסיון מקצועי רב בתחום התקנת משטחי דשא סינטטי יבואן ואתם זוכים למשטחי הדשא הטובים ביותר בעולם, בחצר הבית, בגינה, במרפסת או בכל מקום אחר בו אתם מעוניינים להתקין את המשטח.

  רוצים שהדשא שלכם יהיה תמיד ירוק?

  תשאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


   מאמרים נוספים בנושא

   קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל