100% שביעות רצון

דשא סינטטי הולנדי איכותי 

שואפים לניצחון? אנחנו ניתן לכם את הבסיס הטוב ביותר!

  דשא סינטטי מהולנד

  כאשר קונים דשא מיובא מאירופה, למשל דשא סינטטי מהולנד יודעים שמקבלים מוצר איכותי של חברה אירופית. מוצר זה הוא בעל מותג, אחריות וניסיון בינלאומי. דשא סינטטי מהולנד מיוצר במפעלים מתקדמים ומשוכללים עם מכונות חדישות . הדשא עובר בדיקות איכות מחמירות בהתאם לתקן האירופאי ולכן הוא בטוח לסביבה לאחר שנבדק לגבי רעילות חומרים, הגנה מחומרים דליקים ועוד. הדשא יכול להיות ממוחזר וכך תורמים לאיכות הסביבה מעבר לחסכון בהשקיה. העדר הצורך בדישון, קוטלי חרקים וכיסוח הדשא, מונעים פליטת כימיקלים וזיהום אוויר וחוסכים באנרגיה של חשמל ודלק.

  לדשא סינטטי האיכותי מהולנד יש צפיפות סיבים גבוהה,הוא נשמר ירוק כל השנה, בעל מראה טבעי, עם ניקוז מים טוב, משטח אחיד, קל לניקוי ואינו צובר בוץ בחורף. סיבים של דשא סינטטי מהולנד מגנים עליו מפני קרינת UV.דשא סינטטי מהולנד עמיד בכל אקלים ומאפשר דריכה ללא הגבלה. דשא סינטטי מהולנד מגיע במגוון דגמים לפי הצרכים השונים והמיקום אליו הוא מיועד. ניתן להניח אותו על מרפסות, גגות, בגינות פרטיות, בתי עסק, גני ילדים, גני שעשועים, בתי מלון, גני אירועים ועוד.

  דשא סינטטי מהולנד עמיד לשנים רבות ומגיע עם אחריות יצרן . הוא אינו זול אך שווה לרכוש דשא איכותי מאשר להתפשר ולאחר מכן להחליפו או לתקנו. ההשקעה בדשא איכותי היא לטווח ארוך שכן הוא עמיד לשנים. השקעה זו מכסה את עצמה במהירות כי נחסכת ההשקעה בדשא הטבעי הכוללת השקיה רגילה או ממוחשבת, הוצאות גינון, דישון, רכישת קוטלי מזיקים, רכישת מכסחת. כמות שעות העבודה והמאמץ שיש להשקיע בטיפוח דשא טבעי נחסכים גם הם. דשא סינטטי מהולנד העומד בתקני פיפ"א העולמית, מקבל דירוג לפי כוכבים. דשא כזה ניתן למצוא בחברת "גרין ספורט סיסטם בע"מ". החברה מייבאת באופן בלעדי את מוצריה של חברת Edel Grass ההולנדית,, המייצרת את הדשא הסינטטי הטוב בעולם. הדשא הוא בעל צפיפות גבוהה ומראה טבעי. דשא סינטטי מהולנד אותו מייבאת "גרין ספורט" קיבל דירוג של שני כוכבים מפיפ"א העולמית. חברת "גרין ספורט" מתקינה דשא סינטטי במגרשי ספורט, בתי מלון, גני אירועים, גני שעשועים, גני ילדים, מבני ציבור, מבנים עסקים, בתים פרטיים ועוד. דשא סינטטי מהולנד של חברת "גרין ספורט" נשמר ירוק כל השנה ללא הצהבה או דהייה, משתלב נהדר עם צמחייה בגן. לדשא יש אחריות של חמש עד שמונה שנים כך שאתם יכולים להירגע וליהנות.

   

  רוצים שהדשא שלכם יהיה תמיד ירוק?

  תשאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


   מאמרים נוספים בנושא

   קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל