100% שביעות רצון

דשא סינטטי הולנדי איכותי 

שואפים לניצחון? אנחנו ניתן לכם את הבסיס הטוב ביותר!

  דשא מלאכותי

  כללי על דשא מלאכותי

  במצב הקשה של משק המים היום והצורך לחסוך במים ובהוצאות , רבים בוחרים לרכוש דשא מלאכותי. דשא זה חוסך כמויות גדולות של מים ותורם לאיכות הסביבה בכך שהוא לא גורם לצריכת חשמל ודלק עקב כיסוח הדשא, אין שימוש בכימיקלים של מדבירי מזיקים ומדשנים למיניהם וניתן למחזר אותו.

  בתחום של דשא סינטטי התפתחו טכנולוגיות חדשות בשנים האחרונות וכתוצאה מכך מראהו טבעי, נעים למגע והוא עמיד לשנים ארוכות. דשא מלאכותי איכותי עמיד בפני קרני UV ומוגן מחומרים מתלקחים, הוא מתנקה בקלות ולא צובר בוץ. דשא מלאכותי אחיד במראהו, ללא בורות וקרחות ולא גדלים בו עשבים שוטים. גם חרקים אל נמשכים אליו משום הם לא יכולים להיות ניזונים ממנו. חיות מחמד לא חופרות בו כי אין לו את הריחות של דשא טבעי.

  דשא מלאכותי – כיצד הוא מורכב

  דשא מלאכותי יכול להיות בעל סיבים דקים או רחבים, מתפצלים או בודדים. חשוב לבדוק את צפיפות הסיבים לפי כובד היריעה.

  שווה להשקיע בדשא איכותי משום שדשא זול יתבלה ויוחלף במהירות וההשקעה בדשא מלאכותי היא לטווח ארוך. את הדשא יש לבחור לפי הצרכים, כלומר האם הדשא משמש בעיקר לנוי ולא דורכים עליו כמעט או למשחק של הילדים ואז יש צורך בבלימת נפילות .

  למי מתאים דשא מלאכותי?

  דשא מלאכותי מתאים לבתים פרטיים, גינות ציבוריות, גני ילדים, בריכות, מגרשי ספורט, גני אירועים ועוד.

  במבנים ציבוריים הוא חוסך את עלויות הטיפול,התחזוקה וצוות עובדים ומשווה למקום מראה מטופח וירוק כל השנה.

  ניתן להתקין את הדשא בכל משטח: במרפסת, גינה, בגג על ריצוף או בטון.

  דשא מלאכותי בחברת גרין ספורט סיסטם בע"מ

  חברות המתקינות דשא מלאכותי במשטחי דשא גדולים פורשות על גביהם יריעות ענק של דשא מלאכותי ומשתילות אותו בעזרת מכשור מיוחד.

  את הדשא צריך להתקין בצורה מקצועית ומדויקת על ידי חברה אמינה. חברה כזו היא חברת "גרין ספורט סיסטם בע"מ". חברה זו מייבאת באופן בלעדי את מוצריה המשובחים של חברת Edel Grass ההולנדית.

  דשא זה הוא האיכותי בעולם ועם התקן הגבוה ביותר בפיפ"א העולמית שהוא שני כוכבים. חברת "גרין ספורט" מתקינה מדשאות בבתים פרטיים, במגרשי ספורט, באולמי אירועים, בפארקים, בתי מלון ועוד.

  הדשא שלה חוסך כמויות עצומות של מי השקיה בשנה, עמיד לשנים רבות , נעים למגע, לא גורם לאלרגיות, בעל מראה אחיד,עמיד בפני קרני UV, לא דוהה ומשתלב בצורה אופטימאלית עם הצמחייה בגינה. החברה נותנת אחריות יצרן על הדשא בין חמש לשמונה שנים.

  רוצים שהדשא שלכם יהיה תמיד ירוק?

  תשאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


   מאמרים נוספים בנושא

   קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל